Nuovargis, raumenų skausmai ir kiti peršalimo bei gripo simptomai

Daugelis žmonių į šalutinį svorio metimo poveikį žiūrėtų kaip į teigiamą poveikį, bet ne visi. Tie iš mūsų, kurie jau gyvena subalansuotą, sveiką gyvenimo būdą, neturės daug svorio numesti, todėl svorio metimas bus nepageidaujamas, nes greičiausiai tai reikštų liesų raumenų netekimą.Tie, kurie nori numesti svorio, numes svorio kaip šalutinis Master Cleanse poveikis. Tie, kurie turi šiek tiek numesti svorio, numes tą svorį ir numeta natūralų svorį. Net buvo pranešta, kad tie, kurie turi per mažą svorį, iš tikrųjų nepraras svorio ir netgi priaugs.

Taigi, nors daugelis žmonių naudoja „The Master Cleanse“ svorio metimui, tai nereiškia, kad tai yra pagrindinis „Detox“ tikslas. Tiesą sakant, tai labiau susiję su svorio valdymu, o ne su svorio metimu, nes svorio metimas taip pat nėra pagrindinis jūsų kūno tikslas. Pagrindinis tikslas yra DETOX ir teigiami detoksikacijos rezultatai: mūsų kūno išvalymas nuo toksinų ir atliekų sukelia šalutinį poveikį, kurį mes, Master Cleansers, vadina gydomaisiais įvykiais.

Gydymo įvykiai (gydymo krizė)

Tomas Woloshyn gydymo įvykius vadina gydymo krize, bet man labiau patinka terminas Gydymo įvykiai, nes jis įvykius nušviečia pozityviau. Gydymo įvykiai iš tikrųjų yra teigiami, nes jie rodo, kad pašalinamas kažkas, kas sukėlė ligos įvykį, kai jie pirmą kartą buvo praryti.

Master Cleanser bendruomenėje yra posakis apie šalutinį poveikį, kurį vadiname gydomaisiais įvykiais: „Sick in, Sick out“.

Kai pasiimate kažką panašaus į gripo virusą, bakterijas ar tai, ko jūsų kūnas nori atmesti, patiriate ligos įvykį. Dėl to jūsų kūnas nėra „atsipalaidavęs“, o veikiau „nepalengvėjęs“. Tada jūsų organizmo imuninė sistema panaudoja visus galimus gynybos mechanizmus, kad pašalintų įsibrovėlį. Šie mechanizmai apima:

Užkimšta nosis, sloga ar užgulimasKosulys ir čiaudėjimasGerklės skausmas ir patinusios liaukosNuovargis, raumenų skausmai ir kiti peršalimo bei gripo simptomaiOdos dirginimas, pvz., bėrimai ir išbėrimaiGalvos skausmaiKarščiavimasPeršalimo opos ar kitos burnos opos

Visi šie peršalimo, gripo ar bet kurios kitos ligos sukėlėjo „šalutiniai poveikiai“ yra pagrindinio jūsų organizmo tikslo – atsikratyti ligos sukėlėjo – rezultatas.

Visi šie „šalutiniai poveikiai“ iš tikrųjų yra tik reakcija į ligos sukėlėją, kai jis išeina iš jūsų kūno.

Ir geriausia: šis „šalutinis poveikis“ yra laikinas. Jie trunka tik trumpą laiką. Gydymo įvykiai, atsirandantys dėl ligos sukėlėjo, yra daug ne tokie sunkūs nei ligos įvykiai, kurie buvo praryto ligos sukėlėjo priežastis.

Probleminės dienos su didesniu šalutiniu poveikiu

Paprastai yra 3 dienos, per kurias dauguma valiklių patiria daugiausiai pagrindinių valiklių šalutinių poveikių, ypač pirmiau minėtų „Healing Crisis“ rūšių. 1, 3 ir 4 diena visada atrodo sunkiausia. Kasdieniame pasakojime apie kiekvienos dienos ypatybes per Limonadų dietą aš šias dienas įvardijau: 1 diena – Bandwagon, 3 diena – gydomieji įvykiai ir 4 diena – kupros diena.

1 diena – Bandwagon šalutinis poveikis: 1 dienos šalutinis poveikis paprastai yra Detox šalutinis poveikis arba pašalinimo šalutinis poveikis (abu aptariami toliau).3 diena – gydomieji įvykiai: 3 diena yra tada, kai dauguma gydymo įvykių iškyla į paviršių. Tikėtina, kad taip yra dėl to, kad Master Cleanse detoksikacinė dalis tikrai pradeda pasiekti kritinį tašką.4 diena – kupros diena: Gydymo įvykiai dažnai būna trumpalaikiai ir trunka tik dieną ar dvi. Kartą turėjau stiprių peršalimo simptomų tik vieną naktį. Jie dingo taip pat greitai, kaip ir atsirado. 4 diena yra kupros diena, kaip mūsų darbo savaitės trečiadienis. Tiesiog praeikite šiuos gydymo įvykius ir greičiausiai jums pasiseks likusį kelią.

Master Cleanser Detox šalutinis poveikis

Yra keletas „The Master Cleanser“ šalutinių poveikių, kurie nėra tiesiogiai susiję su gydymo įvykiais. Aš tai vadinu 10 dienų odos šveitimo detoksikacija: paprastas, natūralus planas atrodyti puikiai, jaustis nuostabiai, & Pašalinkite celiulitą, nes tai nėra peršalimo ar gripo simptomai, kuriuos patiriame, kai mūsų kūnas kovoja su nauju užpuoliku.

Šis šalutinis poveikis yra vidurius laisvinančių, SWF, netinkamo limonado vartojimo ir (arba) paties bendro detoksikacijos proceso pasekmė:

Baltasis liežuvis: bendras šalutinis detoksikacijos poveikis. Paprastai pranešama, kad baigus detoksikaciją liežuvis vėl pasidaro rausvas.Blogas burnos kvapas: susijęs su pirmiau minėtu baltuoju liežuviu. Taip yra dėl papildomo toksinų išsiskyrimo per liežuvį.Didesnė dantų apnaša: susijusi su aukščiau.Gleivių susidarymo padidėjimas: pagrindinis mūsų imuninės sistemos įrankis, gleivių atsipalaidavimas, įskaitant sinusų užsikimšimą ir nusausinimą, skatinamas šviežių citrinų sulčių ir kajeno pipirų.Padidėjęs ausų vaško kiekis: panašus į aukščiau.Pykinimas: dažniausiai druskos vandens nuplovimo rezultatas.Galvos svaigimas: dažniausiai atsiranda dėl nepakankamo šviežio limonado gėrimo arba nepakankamo jo gėrimo anksti ryte atsikėlus (ypač po SWF).Atšalimo jausmas: ne „šalčio“ jausmas, kaip peršalus, o šaltis dėl sumažėjusios medžiagų apykaitos.Tulžies akmenligė: tai nėra neįprasta ir yra gera žinia.Viduriavimas: arba dėl SWF, arba dėl vitamino C pertekliaus citrinų sultyse.

Nutraukimo šalutinis poveikis

Būtina aptarti šiuos šalutinius poveikius gydymo įvykių ir detoksikacijos požiūriu, nes jie iš tikrųjų yra susiję su valymu. Tačiau daugelis šalutinių poveikių, kuriuos jaučia valikliai, nebūtinai yra detoksikacijos ar gydymo rezultatas, taip pat tai nėra baisus ženklas, kad valymas ne jums. Jie dažnai yra tik abstinencijos nuo tam tikros jūsų cheminės priklausomybės simptomai.

Yra daug įprastų cheminių priklausomybių, kurias (jei dr.derm kur pirkti tinkamai išvalėte) valymo metu turėtumėte nustoti maitinti.

NikotinasAlkoholis ir narkotikaiKofeinas

Šios medžiagos yra akivaizdžios. Daugelis iš mūsų žino, kad nutraukiame nikotino ir alkoholio vartojimą, tačiau ne visada suprantame, kad kofeino nutraukimas gali būti dar blogesnis. Kofeinas yra maistas (jo yra kavoje, arbatoje ir kituose maisto produktuose, pavyzdžiui, šokolade). Maistas taip pat sukelia priklausomybę. Daugelis iš mūsų tai žino, bet nesiginame daug giliau nei tas pagrindinis supratimas. Kofeinas yra vaistas, kuris randamas maiste. Visas maistas yra narkotikas, kaip ir visos medžiagos. Viskas, ką vartojame, yra cheminė medžiaga, kurią mūsų organizmas suskaido, tada nusprendžia panaudoti, išvaryti, sunaikinti arba karantinuoti.

Taigi galime būti priklausomi nuo bet ko. Galime būti priklausomi nuo kavos, cukraus, makaronų ar sušių.

Ir kai mūsų kūnas negauna medžiagos, kurios tikisi, jis siųs mums signalus – dažnai skausmingus –, kad nori tos medžiagos DABAR. Kai organizmas vėl pripranta prie šių medžiagų NESITIKIMAS, nustatoma nauja norma ir simptomai išnyksta.

Dabar dauguma tų maisto produktų nėra tokie chemiškai priklausomi kaip kofeinas, tačiau jie tikrai gali sukelti emocinę ar psichologinę priklausomybę.

Emocinis ir psichologinis meistro valiklio šalutinis poveikis

„Comfort Foods“ praradimas gali būti niokojantis tiek emociškai, tiek psichologiškai. Mes taip įpratę valdyti savo chemiją valgydami mums patinkantį maistą. Jei jaučiamės nusilpę, kreipiamės į maistą, nes jį valgydami jausimės gerai, arba dėl to, kad mums labai patinka skonis, arba dėl to, kad į tą maistą įtraukta kita asociacija. Galbūt tokio tipo slapukai man primena mano vaikystę, kai laikai buvo paprastesni. Galbūt tie ledai įveda mane į pasąmonės savigraužos būseną, nuo kurios pradėjau priklausyti.

Tai pagrindinė tema ir nepatenka į šio straipsnio taikymo sritį, tačiau ją verta paminėti, nes ji veda prie šių dviejų emocinių ir psichologinių „The Master Cleanse“ šalutinių poveikių:

Nekantrumas ir dirglumas: mūsų kantrybė tikrai gali būti išbandyta, kai negauname to, ko norime, kai mūsų nepaguodžia mūsų ramentai.Atsigręžimai (jausmai, skoniai): savo knygoje „The Complete Master Cleanse“ Tomas Woloshynas apibūdina kūną kaip „Laiko mašiną“, sakydamas, kad jo klientai praneša ragaujantys cigarečių arba jaučiantys „akmuo“ išgyvendami praeities patirtį.

Bet koks kitas „Master Cleanser“ šalutinis poveikis?

Vengiau gilintis į labai dažnai pasitaikančius šalutinius poveikius, kad šis įrašas nebūtų per ilgas. Noriu palikti forumą atvirą, kad galėtumėte pridėti savo jausmus. Kokius „Master Cleanser“ šalutinius poveikius patyrėte? Kaip jas įveikei?

„Salt Water Flush“ yra seniai naudojamas „nulaužimas“ arba triukas, skirtas sukurti žarnyno judėjimą pagal poreikį. Gerdami jūros druskos tirpalą, galime panaudoti savo organizmo gynybinį mechanizmą laikinai sustabdyti „virškinimą“, o įsijungti „pašalinimo“ mechanizmą, kad sūrus vanduo būtų kuo greičiau pašalintas iš organizmo.

Kodėl, po velnių, norėtume tai padaryti, galite paklausti?

Kodėl turėčiau atlikti druskos vandens praplovimą?

„Master Cleanse“ yra skystas, tik greitai spaudžiantis sultis, kuriame nėra skaidulų, todėl natūralūs tuštinimasis nevyksta, nes tai skaidulos, kurios suaktyvina mūsų virškinimą ir peristaltiką (raumenų susitraukimų bangos mūsų virškinimo trakte). , kuris perduoda mūsų maistą išardymo linija virškinimo sistemai.

Taigi turime nulaužti savo sistemą, kad sukurtume pašalinimą, nes, laikantis limonado dietos, citrina išvalo ir greitai išvalo ir sumaišo didžiulius kiekius atliekų ir susikaupusių toksinų, kurių turime atsikratyti, daugiausia per dvitaškį. Salt Water Flush yra unikalus ir puikiai tinkantis įsilaužimas, nes sūrus vanduo greitai praeina, veikdamas kaip klizma iš viršaus į apačią.

Daugelis žmonių, kurie nesinaudoja „The Master Cleanse“, naudoja sūraus vandens valymo priemones, kad padėtų nuo vidurių užkietėjimo, pilvo pūtimo, gaubtinės žarnos valymo ir tt. Žinoma, yra daug tokių, kurie prieštarauja šiai praktikai, tačiau įrodyta, kad tai saugus ir veiksmingas šiems tikslams mažiausiai šimtus metų, jei ne tūkstančius.

Atliekant pagrindinį valymą, druskos vandens praplovimas yra neprivalomas

Vienas iš labiausiai paplitusių ir dažniausiai užduodamų klausimų apie visą „Master Cleansing“ yra apie „The Salt Water Flush“, ypač apie tai, ar yra alternatyvų, patarimų, kaip tai palengvinti, ar tiesiog būdų, kaip tai padaryti kartu. Puikios naujienos, jei esate daugybės žmonių stovykloje, kad visos jūros druskos valymo idėja yra sudėtinga; Salt Water Flush yra neprivalomas. Tačiau manau, kad tai labai naudinga, be kitos mūsų turimos priemonės – žolelių vidurius laisvinančios detoksikacinės arbatos.

Vidurius laisvinanti arbata yra tarsi giluminis valymas ir kasimasis į kampus, kur sūraus vandens nuplovimas yra labiau panašus į elektrinę automobilių plovyklą, pašalinančią paviršiaus nešvarumus ir nešvarumus. Kadangi tai gali būti iššūkis, rekomenduoju kaitalioti dienas SWF ir vidurius laisvinančius vaistus.

Kaip atlikti druskos vandens praplovimą

Skalavimo sūriu vandeniu receptas yra nepaprastai paprastas, kaip ir lengva sukelti painiavą ir klaidas:

Druskos vandens nuplovimo receptas

2 arbatiniai šaukšteliai jūros druskos (pilka) Himalajų jūros druskos (rožinė)1 litras gryno vandens

Viskas. Paprasčiausias receptas pasaulyje, manau.

Dabar linksmoji dalis. Čia turėtumėte atidžiai laikytis šių nurodymų, kad įsitikintumėte, jog jums nekilo klausimas, kodėl sūraus vandens nuplovimas neveikia. Neabejotinai yra daug patarimų, kaip palengvinti ruonių sūraus vandens valymą, tačiau aš apibūdinsiu savo standartinę procedūrą po daugelio sėkmingų fiziologinio tirpalo plovimų po mano diržu.

Jūs netgi galite peržiūrėti vaizdo įrašą „YouTube“ apie tai, kaip atlikti „Salt Water Flush“, kad jis veiktų kiekvieną kartą.

9 žingsniai, norint nuplauti sūrų vandenį kaip meistras

Palaukite bent 1 valandą po paskutinio bet kokio valgio (įskaitant limonadą) arba darykite pirmą veiksmą ryte nevalgę.Į 1 litro stiklinį indelį supilkite 1 litrą gryno vandens (tinka plastikas, bet kas nori plastiko?)Įmaišykite į vandenį 2 arbatinius šaukštelius druskos, suplakite ir maišykite, kol visiškai ištirps.Visą tirpalą išgerkite per 5 minutes ar mažiau. Pabandykite išgerti per 1 didelį gurkšnį, kaip dariau vaizdo įraše. Manau, kad tai užtruko 20 sekundžių.(Neprivaloma) Atsigulkite ant dešiniojo šono 30 minučių. Tai padės vandeniui greičiau ir užtikrinčiau praeiti per jūsų sistemą.Laikyk! Per pirminius ūžesius tol, kol nebegali ilgiau išsilaikyti. Tai užtikrins gražų didelį susikaupimą ir, manau, sudaro sąlygas kitiems jūsų judesiams. Kai pajusite, kad nebegalite išsilaikyti, eikite į tualetą. Įspėjimas, kol laukiate šios akimirkos. NEPILDYK!!! Tikrai nepraleisite tik oro – jei žinote, ką turiu galvoje. Tai taip pat galioja visą likusią dienos dalį. Neapsigaukite arba išeisite iš darbo pasikeisti šortų. Pirmasis judesys bus gana didelis ir gana galingas. Beveik iš karto norėsite nuplauti. Norėdami suprasti visas netvarkingas detales, pažiūrėkite… jei išdrįsite.Būkite pasiruošę 1-2 valandų judesiams. Štai kodėl aš rekomenduoju atlikti druskos vandens praplovimą ryte (kartu natūraliai nevalgius). Galite atlikti 1–7 judesius, iš kurių pirmasis yra pats reikšmingiausias, o vėlesni judesiai bus vis mažesni ir mažesni su kiekvienu praplaukimu.Išgerkite pirmąjį limonadą po pirmojo judesio. Norite, kad praeitų pakankamai laiko, kad skystis prasiskverbtų per skrandį ir į storąją žarną, kol skrandis pasiruošęs apdoroti limonadą.Pradėkite dieną, kai judesiai yra 15 minučių. Po to turėtumėte jį laikyti tol, kol rasite prausyklą, jei turėtumėte eiti į darbą arba išeiti į viešąjį pasaulį. Dėl šios priežasties aš renkuosi šį procesą atlikti vakare, likusią dienos dalį niekur kitur eiti. (Taip pat, kadangi man patinka po dušo, o tiesą sakant, aš nesu ryto žmogus.) Salt Water Flush nėra malonus, bet labai svarbus veiksmingai detoksikacijai.

Originalioje knygoje parašyta 2 arbatiniai šaukšteliai, bet aš beveik kiekvieną kartą naudojau po 1 valgomąjį šaukštą ir man tinka taip pat. Paskutinį kartą, kai dariau valymą, bandžiau visaip (vieną kartą po 2 arbatinius šaukštelius, o paskui – po 1 valgomąjį šaukštą), ir kiekvieną kartą pasisekė.

3 geriausi patarimai, kaip nuplauti sūrų vandenį

Negalite pakęsti „Salt Water Flush“ skonio? Štai keli paprasti patarimai, kaip sumažinti tą „siurblį“.

Chug: Aš mėgstu ją „barstyti“ – galbūt todėl, kad mėgstu apsimesti, kad vis dar mokausi koledže, o jūros druska iš tikrųjų yra statinės stovas. Taip pat pereinu į vonią ir prieš veidrodįFokusavimas: gerai suplakite ir pereikite prie kriauklės. Aš mėgstu ją „barstyti“ – galbūt todėl, kad mėgstu apsimesti, kad vis dar mokausi koledže, o jūros druska iš tikrųjų yra statinės stovas. Aš taip pat pereinu į vonią ir atsistoju prieš veidrodį. Kažkaip save stebint galiu per vieną bandymą išgerti visą litrą, išsiliejus labai mažai. Tai taip pat yra iššūkis pats savaime, ypač kai jūsų skrandis tapo labai mažas, nes nevalgote kietųjų medžiagų. Didelė tikimybė, kad įpusėjus jausitės sotūs, todėl tiesiog tęskite. Sustojus pajusite tik druskos skonį ir suaktyvinsite dusulio refleksą. Nors ir nebūtina išgerti tirpalo vienu ypu, pastebėsite, kad skonis toks, kad norėsite jį greitai išgerti. Tai nėra baisu, bet ne visai malonu, todėl nusprendžiu su tuo susitvarkyti. Man taip pat patinka mažas iššūkis.Šaudyti & Chase’as: Aš nebandžiau šio metodo, bet jis atrodo pagrįstas. Padalinkite vandenį į dvi 500 ml talpos talpyklas. Sumaišykite visus 2 arbatinius šaukštelius į 1 indą.